• Sekcja Mielec

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • Karate Kyokushin

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • Sukces młodych karateków z Mielca

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • 1
  • 2
  • 3
Treningi:      Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Solskiego 8: wtorki - czwartki godz. 18:00 do 19:00
                      Policealna Szkoła Medyczna, ul. Kościuszki 7: wtorki - piątki godz. 17:30 do 19:00
 
 

Liga Krosno

 

Ruszyła Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokushin .

 

Z inicjatywy Klubów Karate Kyokushin z Podkarpacia już drugi rok rozgrywana jest seria zawodów

w ramach, których młodzi zawodnicy z województwa podkarpackiego

biorą udział w zawodach sportowych mających na celu propagowanie

karate wśród dzieci i młodzieży.

Ideą tego przedsięwzięcia jest danie możliwości startu zawodnikom z małym stażem treningowym i wzbudzenia w nich ducha rywalizacji poprzez rywalizacje na poziomie odpowiednim do ich stopnia wyszkolenia.

W tym roku w ramach Ligi pierwszy turniej został zorganizowany przez

Klub Sportowy BUDO Krosno prowadzony przez sensei Krzysztofa Jakubowicza.

Sędzią głównym zawodów był sensei Roman Jemioło.

Turniej został rozegrany w Hali Sportowej przy ulicy Legionów 6 w Krośnie.

W turnieju wystartowało 104 zawodników z Brzozowa, Dębicy,

Kolbuszowej, Krosna, Leżajska, Łańcuta, Mielca, Pustkowa, Ropczyc,

Rzeszowa, Sokołowa.

 

Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało 11 zawodników

Majewski Oskar,Kacper Furmański , Bielecka Natalia, Bzduch Konrad,

Rolek Eryk, Duszkiewicz Wiktoria, Kobyra Maciej, Kobyra Mikołaj, Kozioł Krystian,

Świątek Jakub, Tomczyk Jakub

w sumie zawodnicy z Mielca zdobyli 11 medali sześć złotych trzy srebrne i dwa brązowe ,

 

Kolejno stawali na podium :

 

Kobyra Maciek pierwsze miejsce kumite

Kobyra Mikołaj drugie miejsce kumite

Furmański Kacper pierwsze miejsce kumite, trzecie kata

Bielecka Natalia drugie miejsce kumite

Tomczyk Jakub pierwsze miejsce kumite

Kozioł Krystian drugie miejsce kumite

Rolek Eryk pierwsze miejsce kumite

Bzduch Konrad trzecie miejsce kumite

Duszkiewicz Wiktoria pierwsze miejsce kumite pierwsze miejsce w kata

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy OSU !!