• Sekcja Mielec

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • Karate Kyokushin

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • Sukces młodych karateków z Mielca

    Mielecki Klub Kyokushin Karate
  • 1
  • 2
  • 3
Treningi:      Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Solskiego 8: wtorki - czwartki godz. 18:00 do 19:00
                      Policealna Szkoła Medyczna, ul. Kościuszki 7: wtorki - piątki godz. 17:30 do 19:00
 
 

Sukces młodych karateków z Mielca

 22  lutego 2014 r.    w Sali Widowiskowo - Sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej     przy ul Jana Pawła II odbył
się pierwsze zawody w ramach
Podkarpackiej Ligii Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokuschin
Organizatorem Turnieju był Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
patronat honorowy nad imprezą objął Starosta powiatu Kolbuszowskiego
Pan  Józef  Kardyś i Burmistrz Miasta Kolbuszowa Pan  Jan Zuba
         W zawodach startowało 115 zawodników i zawodniczek  z 9 miast Województwa Podkarpackiego:
 Brzozowa , Dębicy ,  Leżajska, Kolbuszowej , Krosna,  Mielca, Sokołowa Małopolskiego, Łańcuta, Rzeszowa,
 Funkcję sędziego głównego pełnił Sensej Wojciech Świstak 3 dan Brzozów
Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Starosta Powiatu Kolbuszowskiego
 Józef Kardyś
Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników i zawodniczek


Mlodzi karatecy z Mielca zdobyli w sumie 9 medali  i tak
 w konkurencji kumite brązowy medal wywalczyli  ;Duszkiewicz Wiktoria,
Misiąg Weronika i Bzduch Konrad,
medal srebrny : Rolek Eryk, i  Brożyna Oliwier
oraz złoty Bielecki Michał
w konkurencji kata medal brązowy : Bzduch Konrad
i  konkurencji kata medal złoty : Bąk Wiktoria i Majewski Oskar    

        Zawodnicy na co dzień trenują w Szkole Podstawowej nr 6 pod okiem
Sensei  Romana Jemioło i Sempai Mariusza Babicza
 Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

oficjalne wyniki Zawodów:


Kumite Dziewczyny                Kumite Chłopcy

Dziewczyny 2006-2005                    Chłopcy 2000-1999 -50                   
1 Karina Karakuła (Leżajsk)                     1 Seredyński Jakub (Rzeszów)
2 Jurkowska Karolina (Leżajsk)                2 Tylutki Daniel (Krosno)
3 Kozub Dominika (Krosno)                    3 Tylutki Damian (Krosno)
3 Katarzyna Terefenko (Brzozów)
Dziewczyny 2002-2001                    Chłopcy 2000-1999 +50   
1. Pomykała Kamila (Brzozów)                1 Uberman Mateusz (Leżajsk)
2 Dąbek Wiktoria (Leżajsk)                    2 Wiśniewski Kamil (Kolbuszowa)
3 Jeż Laura (Kolbuszowa)                    3 Gołębiewski Krystian (Kolbuszowa)
3 Duszkiewicz Wiktoria (Mielec)                3 Patlewicz Norbert (Krosno)   



Dziewczyny 2000-1999                    Chłopcy 2002-2001 -40
1 Tasz Sylwia (Krosno)                    1 Terefenko Michał (Brzozów)
2 Olszowy Karolina (Kolbuszowa)                2 Rolek Eryk (Mielec)
3 Serafin Karolina (Kolbuszowa)                3 Staniszewski Michał (Kolbuszowa)
3 Wilk Aleksandra (Kolbuszowa)                3 Serafin Tomasz (Kolbuszowa)
Dziewczyny 1998-1997                    Chłopcy 2002-2001 -50
1 Korchowiec Aldona(Leżajsk)                1 Wójcik Maciej (Krosno)
2 Kamińska Olga ( Krosno)                    2  Dziki Adrian (Leżajsk)
3 Misiąg Weronika ( Mielec)                    3 Konieczny Marcin (Leżajsk)
3 Kwiecień Karolina( Kolbuszowa)                3 Kosiorowski Tomasz (Kolbuszowa)
                               
                                Chłopcy 2002-2001 +50           
                                1 Bielecki Michał (Mielec)
                                2 Drozdziel Dawid (Rzeszów)
                                3 Miazga Karol (Sokołów)
                                3 Wiącek Adam (Kolbuszowa)
                                 
                                Chłopcy 2003-2004 -30
                                1 Czarnik Jan (Rzeszów)
                                2 Karakuła Kryspin (Leżajsk)
                                3 Bzduch Konrad (Mielec)
                                3 Stachowiak Norbert (Leżajsk)
                               
                                Chłopcy 2003-2004 -40
                                1 Tokarz Paweł (Kolbuszowa)
                                2 Siwak Karol (Brzozów)
                                3 Goc Marcel (Kolbuszowa)
                                3 Burkiewicz Eryk (Kolbuszowa)
                               
                                Chłopcy 2003-2004 +40
                                1 Gniewek Filip (Rzeszów)
                                2 Rzeszut Patryk (Kolbuszowa)
                                3 Bienia Dominik (Krosno)
                                3 Gaweł Bartosz (Kolbuszowa)
                                   
                                Chłopcy 2005-2006 -30
                                1 Janusz Mikołaj (Brzozów)
                                2 Jarema Kuba (Brzozów)
                                3 Świątek Dawid (Kolbuszowa)
                               
                                Chłopcy 2005-2006 +30
                                1 Jeż Kamil (Kolbuszowa)
                                2 Oliwier Brożyna (Mielec)
                                3 Janda Bartosz (Rzeszów)
                                3 Angerman Oliwier (Rzeszów)
                               
                                Chłopcy 1998-1997
                                1 Lekki Bartłomiej (Leżajsk)
                                2 Machański Kamil (Krosno)

   
Kata Dziewczyny                Kata Chłopcy

Dziewczyny 2006-2005                     Chłopcy 2007 i młodsi        1 1 1 Lis Kinga (Sokołów)                     1. Majewski Oskar (Mielec
2 Kieraś Oliwia (Krosno)                    Chłopcy 2005-2006
3 Kozub Dominika (Krosno)                    1 Angerman Oliwier (Rzeszów)
3 Terefenko Katarzyna (Brzozów)                2 Jeż Kamil (Kolbuszowa)
Dziewczyny 2004-2003                    3 Janusz Mikołaj (Brzozów)
1 Puzon Justyna (Dębica)                    3 Świątek Dawid (Kolbuszowa)
2 Ospapowycz Wiktoria (Dębica)                Chłopcy 2003-2004
3 Bochniewicz Wiktoria (Dębica)                1 Szczepański Radosław (Dębica)
3 Karakuła Karina (Leżajsk)                    2 Seredyński Mateusz (Rzeszów)
Dziewczyny 2002-2001                    3 Parys Sebastian (Dębica)
1 Pomykała Kamila (Brzozów)                3 Bzduch Konrad (Mielec)
2 Pries Gabriela (Łańcut)                    Chłopcy 2002-2001
3 Wanowicz Gabriela (Łańcut)                1 Puzon Krzysztof (Dębica)
3 Dąbek Wiktoria (Leżajsk)                    2 Serafin Tomasz (Kolbuszowa)
Dziewczyny 2000-1999                    3 Hadała Łukasz (Dębica)
1. Warunek Aleksandra (Kolbuszowa)              3 Jamróz Jakub (Dębica)
2. Serafin Karolina (Kolbuszowa)                Chłopcy 2000-1999
3. Tysz Sylwia (Krosno)                    1 Wiśniewski Kamil (Kolbuszowa)
Dziewczyny 1998-1997                    2 Ożóg Sebastian (Sokołów)
1.Bąk Wiktoria (Mielec)                    3 Patlewicz Norbert (Krosno)
2. Bandura Małgorzata (Sokołów M)
3. Machański Kamil (Krosno)