• 1
  • 2
  • 3

Finał Podkarpackiej Ligi Karate - Brzozów 2017

W dniu 25.11.2017r. w szkole podstawowej nr 1 w Brzozowie odbył się Finał Podkarpackiej Ligi Shinkyokushin Karate Dzieci i Młodzieży w kategorii kumite i kata. W zawodach wzięło udział 92 zawodników z 9 klubów z całego Podkarpacia: Rzeszowa, Łańcuta, Kolbuszowej, Mielca, Sokołowa Małopolskiego, Ropczyc, Dębicy, Krosna i Brzozowa. Były to zawody kończące roczny cykl zmagań młodych karateków.

Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało 5 zawodników w składzie: Marcin Godek, Matylda Kremer, Wojciech Maroń, Krystian Sieczka, Adrian Sieczka. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 4 medale: jeden srebrny i trzy brązowe.

W konkurencji kata medale zdobyli: brązowy medal – Wojciech Maroń i Adrian Sieczka

W konkurencji kumite medale zdobyli: srebrny medal – Matylda Kremer, brązowy medal – Adrian Sieczka.

Jak co roku na ostatnich zawodach były rozdawane puchary za cały cykl ligi. Karatecy odbierali trofea za wyniki z wszystkich zawodów w którym udało się im zdobyć medale. Osoby, które osiągnęły najbardziej wartościowe wyniki, zwyciężyli. Karatecy z Mielca zdobyli łącznie 5 pucharów: 1 za pierwsze miejsce, 2 za drugie miejsce i 2 za miejsce trzecie.

W konkurencji kata puchar zdobyli: 1 miejsce – Igor Arciszewski, 3 miejsce – Alicja Bujak, Arkadiusz Wais.

W konkurencji kumite puchar podnieśli: 2 miejsce – Alicja Bujak, Jakub Świątek.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników.