• 1
  • 2
  • 3

Leżajsk Cup

W sobotę 21 maja 2016r. w Leżajsku w Hali Sportowo - Widowiskowej w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się Turniej Karate pod nazwą LEŻAJSK OPEN-KARATE CUP.

Głównym organizatorem Turnieju było Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku i Starostwo Powiatowe Leżajsk. W zawodach wystartowało 207 zawodników z 21 klubów karate z całej Polski.

Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało dwoje zawodników: Eryk Rolek i Wiktoria Bąk. Poziom zawodów był wysoki i po zaciętych walkach nasi karatecy wywalczyli w sumie 2 medale. Wiktoria Bąk w swoim debiucie w kategorii młodzieżowiec wywalczyła 3 miejsce, a jej klubowy kolega Eryk Rolek wygrał swoją kategorię i stanął na najwyższym podium. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.